Rólunk

Egyedülálló anyaként albérletben nevelem 15, 16, 17 éves gyermekeimet (ők nem vállalták a fotózást).  Szociális gondozóként közfoglalkoztatásban vettem részt, december hónaptól azonban már határozatlan munkaviszonyban foglalkoztatnak. Tartozásaim miatt a fizetésem felét letiltották, úgyhogy összesen 44.000 Ft ból és a családi pótlékból élünk, összesen kb 100.000 Ft-ból.

Mire gyűjtünk

Segítségükkel  50.000 Ft értékben szeretnénk télire tüzelőt venni.