Rólunk
Három gyermekemmel és beteg édesanyámmal élek egy faházban, ahol még fürdőszoba sincs, a férjem eltűnt az életünkből, tartásdíjat nem fizet. Hála istennek hosszú keresés után találtam munkát, de a napi betevőre is épphogy jut. Nemrég temettem el a húgomat, hitelből, ezt még most is fizetem. Édesanyám teljesen összeroppant, nagyon beteges, a gyógyszereinek költségeo is nagy terhet raktak ránk.
Mire gyűjtünk
Kevéske pénzünkből a tüzelőt sem tudom hogy vegyem meg, ha tűzifával, egy kis tartós élemmel tudnának segíteni, az nagy segítséget jelentene a télre.
