Rólunk
Férjem halála óta egyedül nevelem 40 éves fogyatékos fiamat nehéz körülmények között. Gyermekkori agysérülése miatt beszélni sem tud, pelenkázni kell. Nem könnyű, de soha nem gondoltam arra, hogy intézetbe adjam, az én fiam. Egy barátnőm is velem lakik, aki elveszítette a lakását, így lakunk hárman. A bevételem a nyugdíjból és az ápolásiból áll.
Mire gyűjtünk
Szétrohadt mosogatószekrényem helyett gyűjtenék egy másikra, és a fiamnak szeretnék pár játékot.
