Rólunk:

Feleségemmel boldog házasságban élünk már hosszú évtizedek óta, de sajnos nagyon nehéz idők járnak ránk.  Nyugdíjas vagyok, de ácsmesterként szoktam dolgozni – sajnos egy nagyobb munkámat egyáltalán nem fizették ki, ezért kitettek az albérletünkből.  A feleségem  le van százalékolva pánikbetegség , asztma és pajzsmirigy problémák miatt, egyébként boltvezetőként dolgozott korábban.  Az összes jövedelmünk most az én öregségi nyugdíjam, 46 ezer forint, és a feleségem 29 ezres rokkantnyugdíja.

Mire gyűjtünk:

Nagyon szeretnék egy másik albérletbe költözni, mert bejelentett lakcím nélkül semmilyen munkára nem vesznek fel minket. Arra kérjük Önöket, hogy támogassanak minket a kaució összegével, hogy újra biztos fedél lehessen a fejünk felett.