Rólunk:
Két gyermekünket neveljük tisztes szegénységben egy kis lakásban. A kislány most született, a nagyfiú már iskolás, őt speciális iskolába kell járatnunk enyhe szellemi elmaradása miatt. Én három műszakban dolgozom CNC maróként, alacsony fizetésért, a többi bevételünk a családi pótlék és a GYES, ebből éppen hogy a legalapvetőbb szükségleteinket fedezni tudjuk, sajnos tartozásaink is vannak, azt is törleszteni kell.
Mire gyűjtünk:
Sajnos bevételünkből az elromlott háztartási gépeket sem tudjuk lecserélni. A programban egy mosógépre szeretnénk gyűjteni, hogy ne kelljen kézzel mosnunk, különösen most, hogy itt az új kis jövevény.
