Rólunk

Egyedül élek három lányommal és kisunokámmal, a férjem sajnos 3 éve meghalt.  Két leányom mozgássérült, ők nem tudnának az én segítségem nélkül élni.  Legkisebb lányom kislányát nem vállalta fel az apja, ezért ő is itt él velünk a gyönyörű kis unokámmal.  Szegénységben élünk, az én nyugdíjamból,   gyesből, családi pótlékból tartjuk fent magunkat.

Mire gyűjtünk

Nagyon szeretnénk végre egy fürdőszobát,  el is kezdtük,  de sajnos hamar elfogyott a pénzünk. A segítségükkel a fürdőszobához szükséges anyagra szeretnénk gyűjteni.