Rólunk
Egyedül élek három lányommal és kisunokámmal, a férjem sajnos 3 éve meghalt. Két leányom mozgássérült, ők nem tudnának az én segítségem nélkül élni. Legkisebb lányom kislányát nem vállalta fel az apja, ezért ő is itt él velünk a gyönyörű kis unokámmal. Szegénységben élünk, az én nyugdíjamból, gyesből, családi pótlékból tartjuk fent magunkat.
Mire gyűjtünk
Nagyon szeretnénk végre egy fürdőszobát, el is kezdtük, de sajnos hamar elfogyott a pénzünk. A segítségükkel a fürdőszobához szükséges anyagra szeretnénk gyűjteni.
