Rólunk:
Egyedül nevelem 13 éves lányomat egy önkormányzati bérlakásban. A férjem elhagyott minket, nagy ritkán meglátogatja a gyermekét, de nem számíthatunk rá. Én sajnos napi két órában tudok csak takarítani, az összes fizetésem 32.000 Ft, emellett a családi pótlék a bevételünk – nagyon nehezen élünk meg belőle.
Mire gyűjtünk:
Kevés jövedelmemből a gyermekem felruházása is komoly gondot jelent, ehhez kérném segítségüket.
