Erzsébet egyedül neveli gyermekeit: Benjit Kyrát és Melisszát, – a gyermekek apját évek jó ideje nem is látták, tartásdíjat nem fizet. Jelenleg a családi pótlék a bevételük – ha a kislány beszokik az oviba, Erzsébet el tud menni, dolgozni egy kertészetbe és kicsit több levegőhöz jutnak anyagilag.
Élelmiszerre és tűzifára szeretnének gyűjteni.