Rólam:
Egy átmeneti otthonban nevelem egyedül a fiamat, Barnát, rokkantnyugdíjamból és a családi pótlékból élünk. Nagyon nehéz életem volt, az előző férjem folyamatosan bántalmazott, ami miatt az alkoholizmusba menekültem, végül az idegosztályon kötöttem ki. Nem sokkal azután rákos lettem. Szerencsére azonban megtaláltam Istent, akinek segítségével legyőztem az alkoholizmust és a rákot, még ha annak nyomát magamon is viselem – a hátralevő életemet katéterrel a testemben kell leélnem.
Mire gyűjtök:
Rokkantnyugdíjam és a családi pótlék alig valamire elég, fizikai munkát nem tudok vállalni, kisebb megerőltetéstől is bevérzik a vesém sajnos. Szeretném, ha anyagi helyzetem miatt Barna fiam minél kevesebb hátrányt szenvedne, ezért most alapvető iskolai felszereléseire gyűjtök, illetve egy focicipőre, hogy továbbra is tudjon fociedzésekre járni.
