Rólunk

Férjem halála óta egyedül nevelem két gyermekemet, Ráhelt és Ábrahámot egy kis szoba-konyhás lakásban.  Mióta ért egy komoly fejsérüléses baleset epilepsziás vagyok, ápolónői munkámat is elvesztettem. Ráhel is tartósan beteg , a gyógyszerei és a lakhatás kifizetése után sokszor élelemre sem marad.

Mire gyűjtünk

Ábrahám fiam egy ideje már kinőtte az ágyát, de nincs pénzem nagyobbat venni. Egy fotelágyra gondoltam, ami talán pont beférne kis lakásunkba. Nagy segítség lenne egy keverőtárcsás mosógép is.