Rólunk
Özvegy vagyok, egyedül nevelem 3 gyermekem egy komfort nélküli házikóban, jelenleg a menyem is velünk lakik a kisunokámmal. Közmunkás vagyok, nem találok mást, az ezért kapott fizetésből, és a gyermekek után járó árvaságiból és családi pótlékból élünk, nagyon szerényen.
Mire gyűjtünk
Nagylelkű segítségükkel tűzifára szeretnénk gyűjteni.
