Rólunk

 

Özvegy vagyok, egyedül  nevelem 3 gyermekem egy komfort nélküli házikóban, jelenleg a menyem is velünk lakik a kisunokámmal. Közmunkás vagyok, nem találok mást, az ezért kapott fizetésből, és a gyermekek után járó árvaságiból és családi pótlékból élünk, nagyon szerényen.

Mire gyűjtünk

 

Nagylelkű segítségükkel tűzifára szeretnénk gyűjteni.