Magamról:
Öt kiskorú gyerekünket neveljük egy budapesti albérletben, nehéz körülmények között. Jelenleg csak az ikerlányaim után kapott gyesből és családi pótlékból élünk. Férjemnek nincs munkája; egy éve egy munkahelyi baleset után felmondott neki az építőipari cég, ahol dolgozott, kártérítést nem fizettek, egyéb jogos járandóságait is visszatartják, azóta pereskedünk, egyelőre sikertelenül.
Mire gyűjtünk:
Az albérletből, ahol jelenleg lakunk, hamarosan el kell költöznünk, és semmilyen saját háztartási eszközünk nincs, amit magunkkal vihetnénk. A legnagyobb szükség egy hűtőszekrény lenne, amit tudnánk használni, ha elköltözünk, erre szeretnénk most gyűjteni.
