Rólunk:
Születése óta egyedül nevelem kislányomat, Anitát. A kislány apja még lányom születése előtt elhagyott minket, azóta egyik anyaotthonból vándorlunk a másikba. A tartósan beteg gyesből, családi pótlékból és az állam által megelőlegezett tartásdíjból élünk. Kislányomat korábban hiperaktivitással diagnosztizálták, most derült ki róla, hogy autista is.
Mire gyűjtünk:
Lányom állapota miatt nagyon sok fejlesztésre szorul. Ami igénybe vehető államilag, mindent elintéztem, de nagy szükségünk lenne fejlesztő eszközökre is. Ehhez kérem segítségüket.
