Rólunk

Egy átmeneti szállón nevelem három még kiskorú gyermekemet, és kis unokámat.  Nagyon szerencsétlen a sorsunk: úgy volt, hogy egy Szabolcs megyei faluban szocpolból építünk házat, de egy csaló vállalkozó miatt ez kútba esett. Albérletben próbáltunk élni, de teljesen ellehetetlenült az életünk: kizártak minket a közmunka programból, majd az albérletből is kitettek minket.  Jelenleg egy átmeneti otthonban lakunk, összes bevételünk a családi pótlék, 51.000 Ft, a férjem egyelőre hiába keres minden erejével munkát.

Mire gyűjtünk

A szállón tudjuk használni a háztartási gépeket, és saját eszközöket, bútort nem is vihetnénk oda, úgyhogy a programban téli ruhákra gyűjtenék, illetve a gyereknek apró játékokra, hogy egy kicsit ők is olyan vidámak lehessenek karácsonykor, mint más jobb sorban élő gyermekek.