Rólunk
Teljesen zátonyra futott egy szélhámos vállalkozónak köszönhetően. Majd’ két évtized kemény munkával keresett pénzünket fizettük ki neki építendő házunkra – ügyvéd jelenlétében – amivel az illető eltűnt, és soha többet nem láttuk, a rendőrség sem találja. Azóta albérletben élünk 4 gyermekünkkel, a bevételünk a családi pótlék, a GYET, és férjem minimálbér közeli fizetése.
Mire gyűjtünk
Csak az albérlet és a rezsi (130.000 forint) elviszi a bevételünk nagy részét, extra kiadásokra már nem marad. A programban a gyerekeknek szeretnénk gyűjteni iskolai cikkekre, a szakközépiskolás nagyobbaknak pék egyenruhára, gyakorlati felszerelésre .
