Rólam
Két kisgyermekemmel lakom egy átmeneti szállón. Idősebb gyermekem édesapja folyamatosan bántalmazott, amíg egyszer kórházba nem kerültem, a fiam apja pedig börtönbe. Ezután nem tudtam eltartani magamat és fiamat, az utcára kerültünk, ami után a gyermekem állami gondozásba került. Közben egy újabb párkapcsolatomból még egy gyermeke született, akivel pár hónapja egy átmeneti szállóra költözhettem. Mivel helyzetem így valamelyest rendeződött hála istennek nemrég idősebb fiamat is visszakaptam.
Mire gyűjtök?
Idősebb fiamat csak nemrég kaptam vissza állami gondozásból, ezért nagyon nagy szüksége lenne arra, hogy érzelmi kötődését erősítsem. Ebben nagy segítség lenne, ha néhány napot közösen, az otthonon kívül töltenénk el, mint egy igazi család.
