Rólam

Krisztina vagyok, férjemmel és négy gyermekemmel egy szoba-konyhás bérlakásban lakunk. Most született meg a pici lányunk, akivel gyesen vagyok itthon. Férjem jó ideje nem tud elhelyezkedni, csak egyszer-egyszer talál valami alkalmi munkát, amiből télen nagyon kevés van.

 

Mire gyűjtök?

Nemrég romlott el a mosógépünk, a szerelő szerint ráadásul nem javítható.  A kevéske pénzből amit kapunk ételre is alig telik, úgyhogy nem tudtunk másikat venni. Így most kézzel kell mosnom, ami sok időmet elveszi, pedig a kicsire is rengeteg időt kéne szánnom.  Ha segítségükkel kapnánk egy mosógépet, az lenne nekünk most a legszebb ajándék.