Rólunk

 

Egy olyan kis komfort nélküli házban lakunk, amit deviza hitel tartozásunk miatt elvesztettünk, és most az önkormányzattól bérelünk vissza.  Négy gyermeket nevelünk nehéz körülmények között. A férjem rakodó, minimálbérért dolgozik, én a kicsivel otthon vagyok, nyáron tudok alkalmi munkát vállalni, amikor a nagyobbak tudnak vigyázni a kisfiúra. Emellett a GYES-t és a családi pótlékot kapjuk.


Mire gyűjtünk

Jelenleg mosógépünk sincsen, úgyhogy egy kis keverőtárcsás mosógépre, és téli ruhákra szeretnénk gyűjteni a gyermekeknek.