Magdi egyedül neveli az 5 éves Kittit és a 13 éves Martint egy romos házikóban. Mostanáig a városüzemeltetésnél dolgozott – szelektív hulladékot válogatott – de decemberrel felmondtak neki – reméli, hogy később újra alkalmazzák. Ez nem példa nélküli egyébként, ahogy sok szegény sorsú embert is a faluban, őt is hónapokra felveszik, majd hónapokra elbocsátják, lehetetlen így tervezni.  Játékokat is úgy tud a gyerekeknek vinni, ha a szelektív hulladék között talál és valahogy hazacsempészi. Gondolt arra is, hogy tűzifát kér, de de a legfontosabb most az lenne, ha egy bejárati ajtót tudna tenni a házra, a jelenlegi szakad le és nem zárható. Így nagyon sokat tudna spórolni a tüzelővel.