Magdi egyedül neveli az 5 éves Kittit és a 13 éves Martint egy romos házikóban. Mostanáig a városüzemeltetésnél dolgozott – szelektív hulladékot válogatott – de decemberrel felmondtak neki – reméli, hogy később újra alkalmazzák. Ez nem példa nélküli egyébként, ahogy sok szegény sorsú embert is a faluban, őt is hónapokra felveszik, majd hónapokra elbocsátják, lehetetlen így tervezni. Játékokat is úgy tud a gyerekeknek vinni, ha a szelektív hulladék között talál és valahogy hazacsempészi. Gondolt arra is, hogy tűzifát kér, de de a legfontosabb most az lenne, ha egy bejárati ajtót tudna tenni a házra, a jelenlegi szakad le és nem zárható. Így nagyon sokat tudna spórolni a tüzelővel.
Magdi és gyermekei
Bejárati ajtó
Magdi egyedül neveli Kittit és Martint egy romos házikóban. Most mondtak fel neki a városüzemeltetésnél, így még nehezebb lesz a tél – a családi pótlék minden bevétele. Játékokat is úgy tudott vinni a gyermekeknek, hogy munkahelyéről, a szelektív szemét válogatása közt talált darabokat csempészte haza. A legfontosabb most az lenne, ha egy bejárati ajtót tudna tenni a házra, a jelenlegi szakad le és nem zárható. Így nagyon sokat tudna spórolni a tüzelővel.
1 adományozó
| Anonim | 50000 Ft. |
További hőseink
János
A 64 éves János hosszú ideje egészségkárosodással küzd. Az egyik lábát amputálni
kellett ezért műlábbal él. A mindennapi közlekedésében egy elektromos jármű segít Neki.
A férfi havi jövedelme nagyon alacsony, rokkantsági ellátásban részesül. Nincs olyan személy a rokonságában aki segítséget tudna nyújtani neki. Élelmiszerre lenne szüksége.
Szilvia és családja
Szilva három gyermekét neveli egyedül. Legnagyobb lánya és kisebbik lánya tartós betegek. Az ő orvosi kezeléseik és gyógyszereik nagy anyagi terhet rónak a családra, ezért élelmiszerre szeretnének gyűjteni.
Erzsébet és Sándor
Erzsébet és Sándor nyugdíjas személyek, mindketten egészség-károsodásban szenvednek. Az idős párnak anyagi nehézségei vannak, a rendszeres gyógyszerköltségeik magasak. Leginkább élelmiszerre lenne szükségük.
