Rólunk 

 

Egyedül nevelem 3 kiskorú unokámat. 6 órás munkában dolgozom, kevés pénzért. Családi pótlékot és gyermektartásdíjat kapok még, összesen 140.000 Ft-ból élünk.

 

Mire gyűjtünk

Jelenleg egy szobában élünk négyen. A másik szobát nem tudjuk használni, csak ha tisztességesen felújítanánk. Ehhez kérjük segítségüket.