Rólunk

Férjemmel és 5 éves autizmussal élő kislányunkkal, Hannácskával albérletben élünk. Református vallástanárként végeztem, diplomámat a nyelvvizsgám hiánya miatt nem kaptam még meg, férjem végzettségét tekintve biztonsági őr. Jelenleg mindketten próbálunk elhelyezkedni;  havi 110 ezer forint jövedelmünkből (ami a tartósan beteg gyerekek után járó GYESből, családi pótlékból, munkanélküli segélyből tevődik össze) nagyon szűkösen jövünk ki, a lakhatás költsége a bevételünk felét elviszi.

 

Mire gyűjtene

Hannácska lányunk autizmussal él, ezért speciális óvodába jár, de ott sajnos nem tudják biztosítani számára az elengedhetetlen autizmus-specifikus fejlesztéseket. Arról álmodozunk, hogy gyermekünk egyszer talán önálló életet tud élni, és ebben kulcsszerepe lenne a minél korábbi fejlesztéseknek – minél korábban kezdjük el, annál nagyobb eredményeket tudnánk elérni. Ezek a fejlesztések csak önköltséges formában elérhetőek Magyarországon. Lányunk három havi fejlesztésére szeretnénk gyűjteni, utána reményeink szerint, ha el tudunk helyezkedni, saját erőből is tudjuk fizetni a térítési díjat.

.