Rólunk
Három éve egyedül nevelem három gyermekemet, miután szó szerint menekülnünk kellett a volt férjemtől. Most egy anyaotthonban lakunk, rendkívül rossz anyagi körülmények között, az ápolási és a családi pótlék a bevételünk. Nehezíti a mindennapjainkat, hogy mindhárom gyermekem egy homocisztinuria nevű betegséggel él, amely rendkívül kellemetlen tüneteket okoz, és nagyon szigorú diétát követel , amely nagyon sok pénzbe kerül.
Mire gyűjtünk
Betegségük miatt a gyermekeim csak speciális ételeket ehetnek, amelyeket nekem kell minden nap elkészíteni nekik. Egy aprítógép és egy keverőgép nagyban megkönnyítené az életemet, így nem kellene órákat töltenem minden nap a kenyérkészítéssel, aprítással.
