Rólunk:
Egyedül nevelem négy gyermeket albérletben, minden segítség nélkül. A gyermekeim apja időnként meg-meglátogatja a gyermekeket, de anyagilag semmit nem segít, magamra vagyok utalva, néha édesanyám tud kicsit segíteni. Az összes bevételem a GYES és a családi pótlék, ezt el is viszi az albérleti díj és az élelem költségei.
Mire gyűjtünk:
Még fiatal koromban, a gyermekeim születés előtt elkövettem egy hibát , aminek következtében a rendőrség megbírságolt 90.000 forintra. Most a bíróság azzal fenyeget, hogy ha nem fizetem meg ezt az összeget, már pedig erre esélyem sincs, akkor 300 napra fogházba kell mennem. Ezután biztos elvennék tőlem a gyermekeimet, és azt nem élném túl, ők jelentenek számomra mindent az életben. Az összeg felét nagyon kemény spórolással ki tudom szorítani, kérem segítsenek a másik felével, hogy ne kelljen egy ifjúkori ostobaságom miatt elveszítenem a családomat.
