Rólunk

Egyedül nevelem kiskamasz fiamat egy albérletben. Senkim nincs, aki segítene, teljesen egyedül maradtam. Keményen dolgozom egy fóliakertészetben,  minimálbérért, ezen kívül csak a családi pótlék a bevételem, tartásdíjat sem fizet a fiam apja.

Mire gyűjtünk:

A fizetésem nagy részét elviszi a lakhatás, váratlan kiadásokra semmi pénzem nincs. A hűtőgépem nagyon rossz állapotban van, egy újra szeretnék most gyűjteni.