Rólunk:
Egy önkormányzati bérlakásban neveljük 7 éves, beteg unokánkat. Rikárdó születése után agyvérzést kapott, aminek következtében maradandó agykárosodást szenvedett, ezért a szülei lemondtak róla, azóta velünk él. 7 évesen még járni sem tud, gyógytornász segítségére szorul, illetve pelenkázni kell.Én mozgássérült vagyok, súlyos vesebeteg vagyok, a gyógyszereket is alig tudjuk kifizetni, minden bevételünk a kisfiú után kapott ápolási és a nyugdíjam.
Mire gyűjtünk:
Sok mindennek vagyunk híján, úgyhogy nehéz a választás, de nagyon örülnénk pelenkának, csak a havi pelenkamennyiség 20.000 Ft havonta…
