Rólunk:

Egy önkormányzati bérlakásban neveljük 7 éves, beteg unokánkat. Rikárdó születése után agyvérzést kapott, aminek következtében maradandó agykárosodást szenvedett,  ezért a szülei lemondtak róla, azóta velünk él.  7 évesen még járni sem tud, gyógytornász segítségére szorul, illetve pelenkázni kell.Én mozgássérült vagyok, súlyos vesebeteg vagyok, a gyógyszereket is alig tudjuk kifizetni, minden bevételünk a kisfiú után kapott ápolási és a nyugdíjam.

Mire gyűjtünk:

Sok mindennek vagyunk híján, úgyhogy nehéz a választás, de nagyon örülnénk pelenkának, csak a havi pelenkamennyiség 20.000 Ft havonta…