Rólunk:

Egyedül nevelem 3 gyermekemet (1, 4 és 6 évesek) , mióta a férjem elvesztette a küzdelmet a rákkal, és idén januárban elhunyt. A bevételünk most a GYED-ből és a családi pótlékból áll.

Mire gyűjtünk: 

Mikor még a férjem élt, belevágtunk anyósomékkal közös családi házunk 1 szobával és fürdővel való bővítésébe, melynek egészségügyi szükségessége is volt: családi házunk elég régi, egyes szobák penészesek voltak.  Mikor férjem állapota rosszabbra fordult, a munkálatok félbeszakadtak.  Sajnos most már anyagi lehetőségeim sem engedik, hogy be tudjam fejezni a munkálatokat. A programban a 29nm -es , jövőbeli szobánk parkettázására szeretnénk gyűjteni, jelenleg csak a puszta beton van meg.