Rólunk

Egyedülálló édesanyaként nevelem kislányomat, albérletben lakunk. Közmunkás vagyok, sokat dolgozom a megélhetésünkért. Kislányom 9. évfolyamban eladónak tanul, szorgalmas. Bízom benne, hogy megtalálja a helyét az életben.

Mire gyűjtünk

A téli tüzelőhöz szeretnénk segítséget kérni. Ezen kívül adományként kapott tévénkhez nagyon örülnénk egy beltéri egységnek, hogy tudjuk használni.