Rólunk
Feleségemmel 24 éve vagyunk házasok, mindketten agrármérnökök vagyunk. Teljesen megváltozott az életünk, mióta 2014-ben feleségemet agydaganattal diagnosztizálták. Megműtötték, sugárkezelést is kapott, újra munkába is állhatott, de sajnos a daganat újra kiújult – amely nem műthető, és a sugárkezelés sem lehetséges.
Mire gyűjtünk
A kemoterápia mellett elkezdtünk egy magas dózisú infúziós C-vitamin terápiát, amely havonta 250.000 Ft terhet jelent nekünk. A legutóbbi eredmények bizakodásra adnak okot. Most tartunk ott, hogy anyagi lehetőségeink kimerültek, és segítséget próbálunk kérni minden lehetséges helyről, hogy folytatni tudjuk a terápiát abban a reményben, hogy a feleségem egyszer teljesen felépül.
