Rólunk

Feleségemmel 24 éve vagyunk házasok, mindketten agrármérnökök vagyunk.  Teljesen megváltozott az életünk, mióta 2014-ben feleségemet agydaganattal diagnosztizálták.  Megműtötték, sugárkezelést is kapott, újra munkába is állhatott, de sajnos a daganat újra kiújult – amely nem műthető, és a sugárkezelés sem lehetséges.

Mire gyűjtünk

A kemoterápia mellett elkezdtünk egy magas dózisú infúziós C-vitamin terápiát, amely havonta 250.000 Ft terhet jelent nekünk. A legutóbbi eredmények bizakodásra adnak okot.  Most tartunk ott, hogy anyagi lehetőségeink kimerültek, és  segítséget próbálunk kérni minden lehetséges helyről, hogy folytatni tudjuk a terápiát abban a reményben, hogy a feleségem egyszer teljesen felépül.