Rólunk

Férjem halála óta egyedül nevelem három gyermekemet egy önkormányzati lakásban.  Az anyasági támogatásból és a családi pótlékból élünk nagyon szerényen, a lakbér és a rezsi kifizetése után 35000 forintunk marad.

Mire gyűjtünk 

Mióta elromlott a bojlerünk, nincs melegvíz, ezért egy új bojlerre szeretnénk gyűjteni.