Rólunk
Férjem halála óta egyedül nevelem három gyermekemet egy önkormányzati lakásban. Az anyasági támogatásból és a családi pótlékból élünk nagyon szerényen, a lakbér és a rezsi kifizetése után 35000 forintunk marad.
Mire gyűjtünk
Mióta elromlott a bojlerünk, nincs melegvíz, ezért egy új bojlerre szeretnénk gyűjteni.
