Rólam

Autista kislányomat , Bogit egyedül nevelem egy szegényes bérlakásban, mióta feleségem eltűnt az életünkből. Tartásdíjat nem fizet, ezért a tartósan beteg GYES és a családi pótlék az összes fix jövedelmünk, ami kb. 50.000 Ft havonta. A lányom elég sokat beteg, több munkahelyről is ezért küldtek el, alkalmi építőipari munkákkal tudom csak kiegészíteni a jövedelmünket.

Mire gyűjtünk

A kislányom gyógypedagógiai iskolába jár, ahol rengeteg speciális eszközt kellene használnia a megfelelő fejlődése érdekében, de az alapfelszerelések, mint pl. egy használható iskolatáska megvásárlása is komoly terhet ró ránk.  A programban így Bogi iskolai felszerelésére szeretnénk gyűjteni, illetve egy új szemüvegre, mert Bogi látása sajnos romlott az utóbbi időben, és esélyem nincs, hogy ezen eszközök megvásárlásához szükséges, számomra komoly összeget kigazdálkodjam.