Sokáig diplomám ellenére sem találtam munkát, mialatt felhalmozódott a közüzemi tartozásom.  Közmunkaprogramban veszek részt -idősgondozásban –  de az ezért kapott 60 ezer forintból nem tudom törleszteni az 58.000  ft villanyszámla elmaradásom.Tisztelettel kérem, legyenek szívesek segíteni rajtam, hogy kitudjam fizetni a számlám és ne kelljen álmatlan éjszakákon virrasztanom, töprengenem, gyötrődnöm. Örömmel fogadnám a segítségét akkor is, ha nem a teljes összegben támogatnának, mert a kis fizetésemből hozzá tudnám rakni a fent maradt összeget és legalább enni és tisztasági szereket is tudnék vásárolni.