Rólam
Egyedül nevelem 4 éves kisfiamat. A fiam édesapja elhagyott mielőtt gyermekem megszületett, a családom pedig kitagadott, teljesen egyedül maradtam.
Most egy átmeneti otthonban lakunk a fiammal, jelenleg sikertelenül próbálok elhelyezkedni, minden bevételem a családi pótlék.
Mire gyűjtök?
4 éves fiammal egy átmeneti szállón élünk. Kevéske pénzemből régóta nem volt rá lehetőségem, hogy a kisfiamnak az élelmiszeren kívül bármit vehessek.Gyakorlatilag semmink nincs, ami a sajátunk lenne, játékot sem tudtam soha venni a kisfiamnak. A program segítségével szeretnék egy olyan eszközt venni neki, ami segíti mozgásának a fejlődését.
