Sajnos a vírus miatt megszűnt a munkánk március elején. Utána jött a nagy tragédia
elhunyt a négy és fél éves kislányom. Utolsó tartalékainkból elhamvasztottuk és
hazahoztuk. Azóta sem találunk munkát, nagyon nehéz anyagi körülmények között
élünk, szó szerint kenyér gondjaink vannak. Kilátástalan a helyzetünk. Tartós élelmiszerre és tisztálkodási szerekre lenne szükség.