Ágota leszázalékolt, a férje márciusban strokeot kapott, sajnos állapota nagyon rossz azóta, folyamatos ápolásra szorul. Jelenleg Ágota rokkantnyugdíjából élnek, mivel férje ellátása még folyamatban van, (bizottság elé kell mennie az egészségi állapot véleményezése céljából). Száraz élelmiszerre és az ápoláshoz szükséges eszközökre lenne szükségük.