Rólam:
Két gyermekemmel és édesanyámmal lakom egy szociális bérlakásban. Nagyon nehezen élünk, mióta a férjem elhagyott minket, de most, hogy már édesanyámnak is megszűnt az özvegyi nyugdíja, ez még nehezebb Minden bevételünk a GYES és a családi pótlék, illetve kevés pénz, amit én vagy az édesanyám alkalmi munkákért kapunk
Mire gyűjtünk:
Sajnos jelenlegi helyzetünkben a lakhatást és az ételt is alig tudjuk kihozni a pénzünkből, minden plusz kiadás nagyon komoly gondot jelent. Legutóbb a mosógépünk totálkáros, és sajnos nem tudunk másikat venni helyette, ezért most erre szeretnénk gyűjteni.
