Én egy egyedülálló anya vagyok és két kiskorú gyermeket nevelek. A nagyobbik 3 éves, a kicsi pedig 4 hónapos. Minden nap küszködöm hogy mi legyen a betevő. Sokszor nincs pelenka, tápszer sem ennivaló. A gyermekek édesapja segítségére sajnos nem számíthatok, így a megélhetésünk nagyon nehéz. Élelmiszerre, tápszerre és pelenkára szeretnénk gyűjteni.