Videken élünk albérletben két gyermekünkkel. Nagyon szörnyű fél év van mögöttünk . Gyermekeim apját műtötték, ami miatt hosszú időre kiesett a munkából. Aztán a kisebbik fiamnak is műtétje volt . Neki több problémája is van, tejfehérje érzékeny és asztmás.  Közben kiderült a sok orvoshoz rohangálásban, hogy nekem is tüdő problémáim vannak és vastagbél műtét vár rám. A kiesések miatt elmaradtunk 3 havi lakbérrel ami összesen 60 ezer forint . A férjem szerencsére újra munkába tudott állni, de én sajnos nem találok munkalehetőséget, tavaszra ígérték az önkormányzatnál, hogy közfoglalkoztatottként tudnak alkalmazni, más munka nincs a környéken. Ha tartós élelmiszer formájában kapnánk segítséget, annak nagyon örülnénk.