Rólunk
Egyedül nevelem két leánykámmal, mióta a férjem elhagyott minket, tartásdíjat sem fizet. Egy kis komfort nélküli egyszobás házban lakunk, víz, gáz sincs. Hála Istennek nemrég sikerült egy részmunkaidős takarítói állást találnom, így valahogy meg tudunk élni, de a legalapvetőbb dolgok megvásárlása is nagyon nehezen megy.
Mire gyűjtünk
Ez lesz az első telünk a férjem nélkül, nem tudom ,hogy a tűzifát hogy fogjuk beszerezni. A pénzünket elviszi az élelem, a bérleti díj, a rezsi. Ha az Önök nagylelkű segítségével kaphatnánk 50000 Ft értékben tűzifát, nagyon megkönnyítené a telünket.
