András 60 éves és a Fővárosban lakik. 30 évet ledogozott a MÁV-nál, leszászalékolták a tüdejével, majd 3 éve a nyugdíját levették minimálra, levágták a lábujjait, teljesen egyedül van egy fűtetlen lakásban. Tartós élelmiszerre lenne szüksége.