Andrea férje halála óta egyedül neveli két gyermekét. Andrea közfoglalkoztatás keretében tud
dolgozni, hogy kisgyermekével tudjon foglalkozni, együtt tanulni, hisz Ő most kezdte az első osztályt. A házuk ablakai nagyon rossz állapotban vannak, amiket cserélni kéne, de a jelelegi fizetéséből ezt Andrea nem tudja megoldani önerőből, ezért ebben szeretné a segítséget kérni.