Rólunk:
Fiatal pár vagyunk 2 gyermekkel egy 4,5 éves kisfiú és egy 3 hónapos kislanyunk van. Anyagi gondokkal küszködünk. Én gyes-t és 2 gyermekre családi pótlékot kapok, párom sajnos elveszítette a munkáját, munkanélküli ellátást kap. A lakás, amit berelunk 40.000Ft+ rezsi. Lassan kezdünk elúszni.
Mire gyűjtünk:
Van egy faházunk ami jelenleg nem alkalmas lakhatásra gyermekeinkel. Esetleg egy kisebb vályog épuletet építenénk vagy a fahazát kibővítenénk., és minden segítség sokat jelent, amely az építőanyag költségéhez hozzájárulna. Ebben szeretnék segítséget kérni.
