Angéla 6 kiskorú gyermekét neveli egy Fejér megyei kis községben. A jelenlegi lakásban csak szívességből lakhatnak, ahova nincs bekötve se a víz, se a gáz, se az áram. A gyermekek apja már rég kilépett a család életéből és semmilyen segítséget nem nyújt nekik, nagyon nehéz szociális helyzetben vannak. A gyerekek iskolába és óvodába járnak, a legkisebb gyerekkel otthon van GYES-en. Tartós élelmiszerre szeretnének gyűjteni.