Károly, Gusztáv és Armando árván maradt, miután apjuk halála után édesanyjuk is elhunyt tavasszal, azóta nagymamájuk, Angi néni neveli őket, szűkösen, kisnyugdíjából gondoskodva róluk.A fiúk remek srácok, az iskola közösségi életében aktívan részt vesznek, jó tanulók és jó sportolók. Egy energia takarékos kombinált hűtőre gyűjtene a család.