Anita egyedül neveli két gyermekét. Jelenleg özvegy anyósánál laknak, aki nagyon beteg. Jövedelmük nagyon kevés, sokszor nem kerül étel az asztalukra. Tartós élelmiszerre szeretnének gyűjteni.