Egyedül nevelem gyermekemet, Ibrahimot. A gyermek apja Angliában él, havi 15.000 Ft tartásdíjon kívül nem segít minket, sajnos a rokonaim támogatnak, teljesen egyedül vagyok. Szerencsére augusztustól el tudtam helyezkedni a szakmámban, angol tanárként, de így is nagyon nehezek a mindennapok.  Sajnos a bérleti díjjal is el vagyunk maradva, így a lakhatásunk is veszélybe kerülhet – ennek kifizetéséhez kérnénk segítséget.