Az apát, Attilát 1 éve agydaganat miatt műtötték, folyamatosan táppénzen van, már sokkal jobban érzi magát. Szeretne menni dolgozni. Anikó, az édesanya rehabilitációs ellátást kap, és 4 órában dolgozik. Péter diák és nagyon jó tanuló, nagyon szereti az állatokat, 2018. 11. 05. óta közüzemi tartozást halmoztak fel, a betegség miatt sajnos elmaradásaik vannak. Az összes, eddigi tartozás 56.138 ft. Jelzáloghitel is van a házukon, amig még 3 évig fizetni kell, a  ház felújításra, tatarozásra szorul. Tartozásuk rendezéséhez kérik a segítséget, hogy jobb körülmények között tudjanak élni.