Egy kis tanyán lakom teljesen egyedül, mióta édesanyám 3 éve meghalt. Eddig még valahogy ment a létfenntartás, pedig hol segélyen, hol közmunkán, hol alkalmi munkán élek. A ház egyre csak romlik, felújításokat nem tudok csinálni, a napi megélhetésem is veszélyben van. A kazánom 2 éve szétrohadt. Már második éve egy kis hősugárzónak köszönhető hogy még nem fagytam meg. Most ott tartok, hogy ki akarják kapcsolni a villanyt,  miközben minden villanyról működik. A legfontosabb most az lenne, hogy a villany kikapcsolását meg tudjam valahogy akadályozni, ez az Önök segítsége nélkül nem fog sikerülni.