Rólam

Két ikerhúgommal és édesanyámmal élek együtt.  Egy borsodi településről kellett menekülnünk Budapestre, azóta több hely érintésével egy átmeneti otthonra kerültünk. Édesanyám nehezen talál munkahelyet, alkalmi munkákat talál csak.  Én szakácsnak tanulok, de nagy álmom, hogy a sportolásból élhessek meg.

Mire gyűjtök?

Korábban több versenyt is megnyertem kendoban és különböző küzdősportokban, de ott kellett hagynunk az otthonunkat nem tudok edzésre járni, az édesanyám nem tudja fizetni a sportköri díjat. A családom arra biztat, hogy ne hagyjam elveszni a tehetségemet, és abban próbáljak kiemelkedni, amiben tehetséges vagyok, és talán egyszer sikerül ebből megélnem, és a családomnak is tudnék segíteni. Ahhoz kérem a segítségüket, hogy a féléves sportköri díjat ki tudjam fizetni, és elkezdhessem az edzéseket. Remélem, hogy az alatt az idő alatt jó eredményeimmel sikerül majd támogatót találnom,vagy ösztöndíjat elnyernem,  hogy az adományozók segítsége nélkül is folytatni tudjam a sportolást.