A vírus miatt elveszítettema munkahelyemet és 3 kiskorú gyermekemet nevelem egyedül. Nagyon nehéz helyzetbe kerültünk, a havi bevételem a gyermekek után járó támogatásokból áll, ami sajnos nem sok mindenre elég. Élelmiszerre és ruházatra szeretnénk gyűjteni.