Betti vagyok, 62 éves mozgáskorlátozott. Méltányossági rokkantsági segélyből élek, ennek az összege nagyon csekély. Nyugdíjra még nem vagyok jogosult, a rokkantsági ellátáshoz kellene még 1 év munkaviszony. Egyedül élek, jelenleg munkát vállalni nem tudok. Az elmúlt két évből közel másfél évet kórházban töltöttem, egészségi állapotom miatt a gyógyszerek kiváltása is gondot okoz. Elromlott a gázbojlerem, a szükséges alkatrészt sajnos nem tudom megfizetni. A szerelő szerint így használni életveszélyes (télen hideg vízben fürdeni pedig kockázatos). Ennek beszerzésében kérem az Önök segítségét.